Belangrijke e-mailadressen binnen Lions Nederland 

* in e-mailadressen waarin ?? voorkomt, dient ?? vervangen te worden door de twee letters van het district, namelijk AN, AZ, BN, BZ, CO of CW.

 

Voor

 

E-mailadres

Melden van nieuws en foto's website

webmaster@lions.nl

Melden van nieuws en foto's LION magazine redacteur110??@lions.nl*

Inrichten en onderhouden van een clubwebsite

im110??@lions.nl*

Voorzitter commissie communicatie en marketing

communicatie@lions.nl

Communicatie en pr adviseur van Lions Nederland

pr@lions.nl

Mailadressen mailmaster@lions.nl

Websitebeheerder

webmaster@lions.nl

Hoofdredacteur LION Magazine

hoofdredacteur@lions.nl

Redacteur Lionshandboek

handboek@lions.nl

LOLAS beheerder lolasbeheer@lions.nl

Ledenadministratie LOLAS

im110??@lions.nl*

Voorzitter SICTA

sicta@lions.nl

Vragen over de contributie of nota's

dp110??@lions.nl*

Lionswinkel

lionswinkel@lions.nl

Statutencommissie

statutencommissie@lions.nl

Commissie ledenbestand

ledenbestand@lions.nl

Commissie opleiding

opleiding@lions.nl

Stichting Lions Quest

quest@lions.nl

Stichting Lions werkgroep Suriname

suriname@lions.nl

Stichting samenwerking Lions NL-Indonesië

indonesie@lions.nl

Stichting Lions en milieu

milieu@lions.nl

Stichting Lions jeugduitwisseling

jeugduitwisseling@lions.nl

Stichting Lezen en Schrijven

l&s@lions.nl

Stichting Fight for Sight The Netherlands fightforsight@lions.nl

Vereniging Leo Clubs Nederland

vlcn@lions.nl

Werkgroep Lions VN-dag ejjs@hotmail.com

Districtsgouverneur

dg110??@lions.nl*

Districtssecretaris

district110??@lions.nl*

Vicedistrictsgouverneur

vdg110??@lions.nl*

 2e Vicedistrictsgouverneur

 2vdg110??@lions.nl*

Voorzitter gouverneursraad

ccmd110@lions.nl

Raad van Advies

rva@lions.nl

Overige vragen

info@lions.nl